Mini Regionala Cu Ocazia ``Portilor Deschise``

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Multumim Organizatorilor pentru efortul depus sa iasa bine intalnirea de astazi,mai putin "muzica".. Felicitari castigatorului de Duster, sa ai grija de el

    Comment


    • #62
      incep prin a multumi f.important dealerului STAR SERVICE TULCEA care a putut organiza un evenimentde de asa amploare si tinuta!
      rar mi-a fost dat sa particip la o asa "gaseala".
      urmeaza in ordine laude deosebite lui sonikel si echipei sala ,ce au fost la inaltime!
      lume buna si aleasa,premii ce ne-au umlut de bucurie pe toti participantii(care meritau,ca au fost care nu au meritat si au plecat cu coada adanc bagata intre loganele lor fatoase!!!)
      am ajuns acasa sanatos si bucuros de atentia cu care am fost inconjurati,gandand ca totusi nu a fost un vis frumos!
      da, a fost realitate totul ncepand cu :
      tratatia foamei si setei acumulate pe drumul spre tulcea
      drive testul cu DUSTER-ul ,care pare venit din alta lume
      sepcile de firma Dacia
      muzica buna
      seturile de cauciucuri
      schimburile de ulei
      si multe alte surprize.
      am sa pun cateva poze reprezentative, din multele.
      a fost o zi 'foarte importanta,,din "(lunga) 'istorie a logan club galati", ca sa parafrazez pe cineva important(nu spui cine,persoana bechera!)
      Attached Files
      Last edited by SoNyKeL; 22 April 2010, 12:54.
      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
      Andreea Trifu

      Comment


      • #63
        Foarte frumos...m-am simtit putin cam gol fara masina, da macar ne am simtit bine ca intre prieteni si asta conteaza,,foarte bine organizata treaba, cam tare fanfara da in final a iesit bine...felicitari lui andy si familiei pentru masinuta...sa auzim numai de bine!
        sigpic

        Comment


        • #64
          A fost frumos, as fi vrut sa fac cunostinta cu cat mai multi colegi de forum.
          Organizarea a fost buna, dar... "partea cu acele "cadouri" a fost mai interesanta prima data. Acuma deja parca majoritatea au venit exclusiv pentru "premii" si nu pentru principalul eveniment - Duster-ul.

          Felicitari Andy, sa-l folositi cu drag .

          Si o poza de grup
          Attached Files
          Last edited by valeriuciprian; 10 May 2010, 21:37.
          GL-22-TOF

          Comment


          • #65
            foarte frumos astazi la tulcea, lume multa si vesela. multumim Sony si organizatorilor pentru tot efortul depus.... felicitari Andi pentru marele premiu sa-l folosesti sanatos cu cei dragi
            sigpic

            Comment


            • #66
              bucurestiul a ajuns acasa , felicitari Sonykele pentru organizare.
              Multumim star Service pentru premii

              Comment


              • #67
                Am ajuns si eu acasa, si dupa un dush stau si reflectez la cele intamplate astazi:

                - Sa traiasca Fofu cu senvisurile lui cu sarmale, ca ne-au trecut greul pana s-a eliberat la mici..
                - Multumesc din suflet loganistilor saritori care au stationat cu mine pe banda de urgenta si m-au ajutat in a-mi strangeam prezoanele.. A se citi Canto, Mario, Razvanamza, Cristiana, AdyBac.. daca am uitat pe cineva imi pare rau, eram prea bulversat sa mai observ ceva in jurul meu.. dar se stiu ei
                - Skandal.. din nou.. super organizare.. a Bucurestiului..

                - Dacia Duster este "ok" atat pot spune.. inca nu am testat versiunea 4x4, care banuiesc ca o sa ma surprinda intr-un mod MAI placut..
                - Drumul pana in Tulcea.. SUPERB... sau cum ar spune skandal.. ATAT!
                - si ma duc sa ma culc, ca sunt rupt de oboseala..
                MULTUMIM SONY!
                Last edited by darksid3; 17 April 2010, 22:56.
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • #68
                  A fost prima "regionala" si iesire in lume cu baietii de cand sunt in club... SUPER TARE!!! Sau primit si premii... Nu pot spune decat felicitari si multumiri organizatorilor, in special lui Sonykel si lui Andy...

                  Comment


                  • #69
                    FELICITARI ORGANIZATORILOR.
                    Ma bucur ca am participat, ca am avut onoarea sa-i cunosc le Loganu si pe Andi,sa-i revad pe Fane, Victoras Gusi, Kostache, Stefan SRT si restul de la Calarasi.
                    Vreme frumoasa, lume multa, muzica super...premii surpiza

                    Comment


                    • #70
                      Felicitari organizatorilor pentru modul in care au dus la capat acest eveniment!A fost si pentru mine prima iesire impreuna cu LCB...un singur cuvant,SUPER!
                      Logane,te salut,si iti multumesc frate...dormeam in Constanta daca nu erai tu..

                      Comment


                      • #71
                        Felicitari Sonykel si LC Constanta pt organizare......a iesit un eveniment super OK. Mi-a placut ca am ajuns si noi in zona aceea a tarii, ca ne-am mai bonduit si cu alte cluburi.
                        La cat mai multe evenimente de acest gen, si din ce in ce mai reusite!!
                        Pe aceasta cale, vreau sa ii felicit si pe Skandal si Mario, care s-au ocupat de organizarea nostrra in cadrul LCB....au avut si ei de indurat cu rabdare muuuuulte telfoane, intrebari, cerinte,...etc....dar deh....nu degeaba i-am ales ca si organizatori

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          SALUTARI DIN MUZEUL DELTEI TULCEA !!!
                          Semneaza
                          - gl_mmm
                          - bogdan_1984
                          - DeWil
                          - Valeriuciprian (cu verde)
                          - sebi8ta
                          - razvan_boss
                          - Fane_CL
                          - cory
                          - desgn
                          - gherghngv

                          Comment


                          • #73
                            Drum bun si distractie placuta celor care au mai ramas.. va salutam.. !
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • #75
                              am ajuns si eu acasa. a fost unul dintre cele mai obositaore , cele mai enervante dar si cele mai placute si memorabile weekenduri din viata mea.

                              PS. v-am bagat pe toti sub masa la capitolu` ``tarie``

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google